"Жінці для щастя потрібна лише одна річ, але щодня нова!"

 Доставка 

По всім містам України, де знаходяться нижче вказані перевізники.

(Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Краматорськ, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та районні центри.)

1. САМОВИВІЗ

Клієнт отримує своє замовлення на точці продажу або офісі. Товар відкладається на 1-3 дні. І при отриманні відбувається розрахунок.

 

Перевізником (при замовлені на 600 грн. і більше - доставка на склад перевізника у вашому місті БЕЗКОШТОВНА)

2. Нова пошта (склад-склад) 

Доставка відбувається зі складу перевізника з міста відправника на склад перевізника в місті одержувача. Оплата послуги з доставки вантажу здійснюється самостійно при отриманні вантажу на складі перевізника.

У разі, якщо товар оплачується на складі «Нової Пошти» у Вашому місті. Крім оплати товару та суми доставки додатково оплачується покупцем 2% від суми замовлення + 20 грн. за переказ грошей відправнику.

Увага! ОДЕРЖУВАЧ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ МАТИ ПРИ СОБІ ПАСПОРТ І ЗНАТИ НОМЕР ДЕКЛАРАЦІЇ.Номер декларації, дату відправлення та термін доставки можна дізнатися у менеджера магазину  "Самоцвіти" (ці дані менеджер отримає у оператора компанії перевізника). Розрахувати приблизну вартість доставки і докладніше дізнатися про документи, які Ви повинні мати при собі при отриманні товару, Ви можете на офіційному сайті транспортної компанії "Нова пошта" - http://www.novaposhta.com.ua .

 

3. Укрпошта

 

Оплата

 -Банківський переказ:

ФОП Фурса Р.П.

ЄДРПОУ 3107715397

Р/Р 26002436669  АТ "РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ"  У  М.КИЄВІ, 

МФО 380805

-Картка Приватбанку

5169 3324 0154 7651  ФОП Фурса Р.П.

Повернення товару:


Повернення і обмін товарів відбувається згідно чинного законодавства України протягом 14 днів з дня покупки тим способом, яким Ви отримали товар. Після надходження товару на склад, ми повернемо Вам суму рівну вартості товару, без урахування доставки.