"Жінці для щастя потрібна лише одна річ, але щодня нова!"

Категорії

Відгуки

Опублікувала (-вав) Надія,м.Броди
Отримаl ...

03-11-2017

Переглянути всі відгуки

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

  • Повідомлення ( 33 )

Отримала замовлення. Дякую. Все як завжди на висоті. Ви мене балуєте подарунками. Дуже приємно. Гарно Вам відсвяткувати! Хороших покупців, прекрасних виробів, нових ідей!!!

Повідомлення від Надія,м.Броди
03-11-2017

Доброго дня! Отримала посилочку, мені все дуже подобається. Велике Вам дякую). Брелочок дуже гарний), Бажаю Вам всього найкращого і хороших клієнтів!)

Повідомлення від Олена,м.Херсон
01-11-2017

Чудовий магазин, менеджери працюють з великою увагою до кожного клієнта. Замовила намисто з коралу, створила собі гарний настрій. Кожна жінка повинна бути гарною, обираючи намиста у Самоцвітах. Успіхів Вам!

Повідомлення від Неоніла
12-09-2017

Замовила сережки з яшми. дуже сподобались. надіслали оперативно. Але так сталося, що не врахувала розмір прикраси і тому змушена була повернути. переживала за повернення коштів. але пані Марія заспокоїла. І справді, кошти повернули досить швидко. Дякую за розуміння. Справді, європейське обслуговування. буду радити своїм друзям цю компанію і сама користуватимусь її послугами. процвітання вам!

Повідомлення від Дюбов,м.Шепетівка
22-08-2017

С большим удовольствием снова сделала приобретение в Вашем магазине. Очень благодарна менеджеру Марие за помощь и внимание. Комплект из агата восхитителен. Огромное спасибо за то, что покупатель получает удовольствие не только от нового украшения, но и от общения с Вами, Машенька, в процессе покупки. Желаю Всем счастья и мира.

Повідомлення від Марина, м.Київ
15-08-2017

Спасибо Самоцветам за украшения которые так поднимают настроение ! А также порадовал сюрприз! Благодарю!

Повідомлення від Татьяна
30-06-2017

Velike Spasibi Pani Marii !!!

Повідомлення від danielle
31-05-2017

Щиро дякую пані Марії за обслуговування. Намисто з перлин сподобалось. П.Марія дуже гарно все порадила, висилала фото для порівняння. Все на найвищому рівні. А ще отримала подарунок, дрібничка, але приємно! Ще раз дякую!

Повідомлення від Лілія, м.Болехів
03-04-2017

Дякую адміністратору сайта за допомогу у виборі намиста та підказці де у Львові у вашому фірменному магизині є необхідне мені по кольору. Все пійшло ідеально.

Повідомлення від Лілія,м.Львів
03-04-2017

Знову хочу подякувати Самоцвітам за чудове обслуговування. Особливо приємно, що до уваги беруться всі побажання покупця. Це - магазин, де я однозначно можу вибрати щось у подарунок (і для себе також:)). Ну, а вироби - суцільна насолода. Бажаю Самоцвітам творчого натхнення і нових крамниць у інших містах (наприклад, у курортних містах:)), оскільки, особисто для мене, вибирати такі речі набагато простіше "наживо". Дякую!

Повідомлення від Оксана
02-03-2017

Ваше повідомлення було успішно надіслано. Спасибі за пост!
Додати відгук
Ім'я:*
Email:*
Коментар:*
  Captcha
  Додати відгук