"Жінці для щастя потрібна лише одна річ, але щодня нова!"

Категорії

Відгуки

Опублікувала (-вав) Неоніла
Чудовиl ...

12-09-2017

Переглянути всі відгуки

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

  • Повідомлення ( 31 )

Чудовий магазин, менеджери працюють з великою увагою до кожного клієнта. Замовила намисто з коралу, створила собі гарний настрій. Кожна жінка повинна бути гарною, обираючи намиста у Самоцвітах. Успіхів Вам!

Повідомлення від Неоніла
12-09-2017

Замовила сережки з яшми. дуже сподобались. надіслали оперативно. Але так сталося, що не врахувала розмір прикраси і тому змушена була повернути. переживала за повернення коштів. але пані Марія заспокоїла. І справді, кошти повернули досить швидко. Дякую за розуміння. Справді, європейське обслуговування. буду радити своїм друзям цю компанію і сама користуватимусь її послугами. процвітання вам!

Повідомлення від Дюбов,м.Шепетівка
22-08-2017

С большим удовольствием снова сделала приобретение в Вашем магазине. Очень благодарна менеджеру Марие за помощь и внимание. Комплект из агата восхитителен. Огромное спасибо за то, что покупатель получает удовольствие не только от нового украшения, но и от общения с Вами, Машенька, в процессе покупки. Желаю Всем счастья и мира.

Повідомлення від Марина, м.Київ
15-08-2017

Спасибо Самоцветам за украшения которые так поднимают настроение ! А также порадовал сюрприз! Благодарю!

Повідомлення від Татьяна
30-06-2017

Velike Spasibi Pani Marii !!!

Повідомлення від danielle
31-05-2017

Щиро дякую пані Марії за обслуговування. Намисто з перлин сподобалось. П.Марія дуже гарно все порадила, висилала фото для порівняння. Все на найвищому рівні. А ще отримала подарунок, дрібничка, але приємно! Ще раз дякую!

Повідомлення від Лілія, м.Болехів
03-04-2017

Дякую адміністратору сайта за допомогу у виборі намиста та підказці де у Львові у вашому фірменному магизині є необхідне мені по кольору. Все пійшло ідеально.

Повідомлення від Лілія,м.Львів
03-04-2017

Знову хочу подякувати Самоцвітам за чудове обслуговування. Особливо приємно, що до уваги беруться всі побажання покупця. Це - магазин, де я однозначно можу вибрати щось у подарунок (і для себе також:)). Ну, а вироби - суцільна насолода. Бажаю Самоцвітам творчого натхнення і нових крамниць у інших містах (наприклад, у курортних містах:)), оскільки, особисто для мене, вибирати такі речі набагато простіше "наживо". Дякую!

Повідомлення від Оксана
02-03-2017

Щиро вдячна пані Марії та її колегам за індивідуальний підхід до мого замовлення! Браслет вийшов просто супер! А екслюзивна брошка - просто справжній витвір мистецтва, цікаво, чи плануються схожі товари з іншим камінням? Було б непогано) Дякую!!!

Повідомлення від Оксана
21-02-2017

Від усього серця вітаю всіх співробітників «Самоцвітів» з Новим 2017 роком! Бажаю Всім миру, любові, натхнення до життя! Дякую за Вашу любов та увагу до кожного покупця, за чудові прикраси, які несуть радість та задоволення!

Повідомлення від Марина, Київ
03-01-2017

Ваше повідомлення було успішно надіслано. Спасибі за пост!
Додати відгук
Ім'я:*
Email:*
Коментар:*
  Captcha
  Додати відгук