Новинки

Знижки

Фільтр

Включено фільтри:
Розмір каменю
Тип виробу
Етнічні намиста

Намисто в українському стилі – дух народу

Ще з козацьких часів жінки любили прикрашати себе різними бусами і намистами. Дуже гармонійно виглядало українське намисто одягнене на виткану вишиванку власними руками. Такі жінки вважались дуже привабливими і спокусливими. І не дивно, адже вишиванка свідчила про те, що дівчина вправна і хазяйновита, а...

Намисто в українському стилі – дух народу

Ще з козацьких часів жінки любили прикрашати себе різними бусами і намистами. Дуже гармонійно виглядало українське намисто одягнене на виткану вишиванку власними руками. Такі жінки вважались дуже привабливими і спокусливими. І не дивно, адже вишиванка свідчила про те, що дівчина вправна і хазяйновита, а намисто українське додавало яскравості і вишуканості красуні. З тих часів традиційне намисто в українському стилі  є частиною національного костюму і високо цінується в наш час.

Популярність Етно- стилю

Популярність етно- нарядів посилюється з кожним роком. Люди хочуть бути ближчими до природи і традицій, які передаються з покоління в покоління. Український етно- стиль асоціюється з вишиванкою, червоними чобітками, вінком у волоссі. Українське намисто – невід’ємна частина етнічного образу. Намиста дуже личили до вишиванки. Чим більше українка одягає їх до блузи, тим краще. 

Такий образ стає все привабливішим, адже уособлює в собі вільну натуру, не здоланий дух, неперевершений колорит нашої держави. Крім того, що українські намиста популярні в нашій країні, все більше така символіка використовується у світових брендах. Провідні дизайнери періодично представляють різні українські деталі в своїх колекціях. 

Де можна купити намисто до вишиванки?

Якщо ви вже являєтесь власницею ексклюзивної вишиванки, то рекомендуємо довершити свій образ намистом в українському стилі. В нашому магазині представлені різноманітні варіанти етно- намист. Серед них є намиста в один ряд, вони дуже витончені та скромні. Таке намисто буде підкреслювати оригінальність сорочки, але не забирати на себе основний акцент.

Також є вироби в 3-6 рядів. Намисто такого плану доволі об’ємне, тому краще буде виглядати на однотонних, простих вишиванках. Одягнувши таке ексклюзивне намисто поверх  яскравої сорочки чи сукні є загроза не влучити в кольорову гаму. 

Наші продавці мають витончений смак і велику практику. Ви можете довіритись їх досвіду, запитати пораду. Вам достатньо лише візуально описати, як виглядає ваша вишиванка, і вони підберуть ідеальний варіант. Якість товарів на найвищому рівні та відповідає стандартам. Кожне намисто по-своєму унікальне і особливе, тому іншого такого не знайдете. Не витрачайте шанс на тривалі пошуки та роздуми. Завітайте до нас в магазин чи на сайт і оберіть прикрасу на ваш смак.

Докладніше

Етнічні намиста Наявні 52 товарів.

на сторінку
Показані 1 - 24 із 52 товарів
Показані 1 - 24 із 52 товарів